2DA-31PF172F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2DA-31PF172F0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 2DA-31PF172F0 |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | MICRO DD 31POS PIN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| številka dela | 2DA-31PF172F0 | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | MICRO DD 31POS PIN | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 902 pcs | Podatkovni list | Microminiature 2D Catalog2D Series Datasheet |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) Double Density |
| Material školjke, Dokončaj | Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium | Shell Finish Thickness | - |
| Serija | Micro, 2D | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 2DA31PF172F0 I2DA-31PF172F0 |
delovna temperatura | -55°C ~ 85°C |
| Število vrstic | 3 | Število pozicij | 31 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Cipele parjenja | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) | Lastnosti | - |
| Dielektrični material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled | natančen opis | Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 31 Position |