Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 2DA-31SA156F172
2DA-31SA156F172
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2DA-31SA156F172 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2DA-31SA156F172
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 31POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 805 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela 2DA-31SA156F172 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 31POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 805 pcs Podatkovni list Microminiature 2D Catalog2D Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Serija Micro, 2D Pakiranje Bulk
Druga imena 2DA31SA156F172
I2DA-31SA156F172
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 3 Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40) Lastnosti -
natančen opis 31 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A