Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA00COME22-12P
CA00COME22-12P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA00COME22-12P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA00COME22-12P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4998 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA00COME22-12P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4998 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 5 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A, 74A Končna debelina - parjenje -