Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA00COME22-14PB
CA00COME22-14PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA00COME22-14PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA00COME22-14PB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1496 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela CA00COME22-14PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1496 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B Pakiranje Bulk
Druga imena 7CA00COME22-14PB
7CA00COME22-14PB-ND
Q6931416
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -