Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMM-15S-E
DAMM-15S-E
DAMM-15S-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMM-15S-E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMM-15S-E
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / RoHS neskladen
In Stock 5664 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DAMM-15S-E Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 5664 pcs Podatkovni list 051521-0020
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051521-0020
DAMM15SE
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Podobni izdelki
DAMM-15P-Z Image
  • del #:DAMM-15P-Z
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
  • Na zalogi:6632
DAMM-15P-M Image
  • del #:DAMM-15P-M
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:5044
DAMM-15S Image
  • del #:DAMM-15S
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT