Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMM-15S-W
DAMM-15S-W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMM-15S-W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMM-15S-W
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1675 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMM-15S-W Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1675 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051521-0038
DAMM15SW
IDAMM15SW
IDAMM15SW-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A