Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAX15PA191
DAX15PA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAX15PA191 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAX15PA191
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4656 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DAX15PA191 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4656 pcs Podatkovni list DAX15PA191 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija Original D Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A