Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAX15PK87
DAX15PK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAX15PK87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAX15PK87
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAX15PK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4991 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija Original D Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:DAX15SA197
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Na zalogi:5237
  • del #:242A10030X
  • Proizvajalci:Conec
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR