Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DB25S-C33F92
DB25S-C33F92
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DB25S-C33F92 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DB25S-C33F92
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4696 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DB25S-C33F92 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4696 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija Original D Pakiranje Bulk
Druga imena DB25SC33F92
IDB25S-C33F92
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Diallyl Phthalate (DAP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal