Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DB25PTIF179C
DB25PTIF179C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DB25PTIF179C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DB25PTIF179C
Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 M WW .585" G TIN IND
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 9617 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DB25PTIF179C Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 M WW .585" G TIN IND Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 9617 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija BASIC® D Pakiranje -
Druga imena CDB25PTIF179C delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester, Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva White
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DB25S-C33F92
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Na zalogi:4696
 RFQ
  • del #:DB25PH
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Na zalogi:6115
  • del #:DB25S