Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DB25PK127
DB25PK127
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DB25PK127 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DB25PK127
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DB25PK127 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6042 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija Original D Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal