Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DB25PF179C
DB25PF179C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DB25PF179C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DB25PF179C
Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 M WW .585" G ZINC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 7925 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DB25PF179C Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 M WW .585" G ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 7925 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija BASIC® D Pakiranje -
Druga imena CDB25PF179C delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester, Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A