Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBM25S0L2A191
DBM25S0L2A191
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBM25S0L2A191 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBM25S0L2A191
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5426 pcs
Product parameter
številka dela DBM25S0L2A191 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 5426 pcs Podatkovni list
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A