Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBM25S1A7N
DBM25S1A7N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBM25S1A7N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBM25S1A7N
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4785 pcs
Product parameter
številka dela DBM25S1A7N Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4785 pcs Podatkovni list
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DBM25S
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 25 F SOD G30 ZINC
  • Na zalogi:2881
 RFQ
 RFQ
  • del #:DBM25S1B7N
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS
  • Na zalogi:3973
  • del #:DBM25S1A0N
  • Proizvajalci:Cannon
  • del #:DBM25S
  • Opis:DSUB 25 F SOD G ZINC
  • del #:DBM25S1A5N