Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub, D-Shaped konektorji - Ohišja > DBMA25SA197F16F0
DBMA25SA197F16F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMA25SA197F16F0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMA25SA197F16F0
Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 25 F CRIMP F0 TIN D/C
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMA25SA197F16F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 25 F CRIMP F0 TIN D/C Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7380 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Shell Finish Thickness -
Serija D*MA Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Cipele parjenja -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Dust Cap
Dielektrični material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
Vrsta kontakta Signal Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Podobni izdelki
  • del #:DBMA25SA152
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Na zalogi:3696
  • del #:DBMA25SA197
  • Proizvajalci:Cannon