Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMA25SK126
DBMA25SK126
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMA25SK126 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMA25SK126
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMA25SK126 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3574 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*MA Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal