Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMC17C2SJA208
DBMC17C2SJA208
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMC17C2SJA208 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMC17C2SJA208
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMC17C2SJA208 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2591 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 17W2 Material školjke, Dokončaj -
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 17 (15 + 2 Coax) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 5A, 7.5A Vrsta kontakta Coax and Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DBMC17W2PJ
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
  • Na zalogi:4191
  • del #:DBMC17W2SJ
  • Proizvajalci:Cannon