DBMC17W2SJA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMC17W2SJA197 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DBMC17W2SJA197 |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| številka dela | DBMC17W2SJA197 | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4674 pcs | Podatkovni list | Combo D Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Serija | Combo D®, D*M | Pakiranje | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Število vrstic | 2 |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Trenutna ocena | 7.5A | Vrsta kontakta | Signal and Coax or Power (Not Included) |