Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMD21W1SJ
DBMD21W1SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMD21W1SJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMD21W1SJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DBMD21W1SJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4930 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (20 + 1 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 21 (20 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A