Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMD25PJK127
DBMD25PJK127
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMD25PJK127 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMD25PJK127
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2395 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMD25PJK127 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2395 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDBMD25PJK127 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A