Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBMD25SFA101
DBMD25SFA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBMD25SFA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBMD25SFA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1476 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBMD25SFA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1476 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Mounting Brackets natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal