Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMM-37S-G
DCMM-37S-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMM-37S-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMM-37S-G
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 977 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMM-37S-G Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 977 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051525-0059
DCMM37SG
IDCMM37SG
IDCMM37SG-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DCMM-37P-S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Na zalogi:1493
DCMM-8W8P Image
  • del #:DCMM-8W8P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:DSUB CON D*M M RG179 SS STD
  • Na zalogi:16703
DCMM-37S Image
  • del #:DCMM-37S
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT