Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMM-37S-W
DCMM-37S-W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMM-37S-W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMM-37S-W
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 861 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMM-37S-W Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 861 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051525-0037
DCMM37SW
IDCMM37SW
IDCMM37SW-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A