Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMME25W3S
DCMME25W3S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMME25W3S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMME25W3S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3117 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMME25W3S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3117 pcs Podatkovni list DCMME25W3S
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena IDCMME25W3S delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25 (22 + 3 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A