Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMME37PEA101
DCMME37PEA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMME37PEA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMME37PEA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2166 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMME37PEA101 Proizvajalec Cannon
količina Na voljo 2166 pcs Podatkovni list DCMME37PEA101
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena IDCMME37PEA101 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A