Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMMY27W2PA101
DCMMY27W2PA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMMY27W2PA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMMY27W2PA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3297 pcs
Product parameter
številka dela DCMMY27W2PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3297 pcs Podatkovni list DCMMY27W2PA101
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena IDCMMY27W2PA101 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 27 (25 + 2 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A