Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMMY37SA101
DCMMY37SA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMMY37SA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMMY37SA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3183 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DCMMY37SA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3183 pcs Podatkovni list DCMMY37SA101
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena IDCMMY37SA101 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A