Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMMC36H4PJ
DDMMC36H4PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMMC36H4PJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMMC36H4PJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1212 pcs
Product parameter
številka dela DDMMC36H4PJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1212 pcs Podatkovni list
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 36 (32 + 4 Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A, 40A Vrsta kontakta Signal and Power