Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMMC43X2PJ
DDMMC43X2PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMMC43X2PJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMMC43X2PJ
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 994 pcs
Product parameter
številka dela DDMMC43X2PJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 994 pcs Podatkovni list
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 43 (41 + 2 Coax) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 43 (41 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A, 7.5A