Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMMD50PJA101
DDMMD50PJA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMMD50PJA101 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMMD50PJA101
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1287 pcs
Product parameter
številka dela DDMMD50PJA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1287 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Mounting Brackets natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal