Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMMD50PJK87
DDMMD50PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMMD50PJK87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMMD50PJK87
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDMMD50PJK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1582 pcs Podatkovni list DDMMD50PJK87 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija 24308-Style, D*MM Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal