Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMR24W7P
DDMR24W7P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMR24W7P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMR24W7P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 7530 pcs
Product parameter
številka dela DDMR24W7P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 7530 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDDMR24W7P delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 24 (17 + 7 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A