Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDMR43W2S
DDMR43W2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDMR43W2S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDMR43W2S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5236 pcs
Product parameter
številka dela DDMR43W2S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5236 pcs Podatkovni list Combo D Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija Combo D®, D*M Pakiranje Bulk
Druga imena IDDMR43W2S delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 43 (41 + 2 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 43 (41 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A