Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDX50PA191
DDX50PA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDX50PA191 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDX50PA191
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4915 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DDX50PA191 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4915 pcs Podatkovni list DDX50PA191 Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 20-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija Original D Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti -
natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A