Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DDX50SA197
DDX50SA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DDX50SA197 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DDX50SA197
Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 50 F SOD CLIN TIN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DDX50SA197 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 50 F SOD CLIN TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3369 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Serija *
natančen opis Position Connector
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:DDX50PA191
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Na zalogi:4915
 RFQ
772-E09-113R051 Image
09662517511 Image
  • del #:09662517511
  • Proizvajalci:HARTING
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
  • Na zalogi:39255
  • del #:DCK37S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
09563617700 Image
  • del #:09563617700
  • Proizvajalci:HARTING
  • Opis:CONN DSUB HD PLUG 44P VERT SLDR
  • del #:DDX50SA191
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • del #:161A10169X
  • Proizvajalci:Conec
  • Opis:CONN PLUG MALE PINS 9POS R/A