Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB0T19W32SB
KJB0T19W32SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T19W32SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T19W32SB
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1880 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T19W32SB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1880 pcs Podatkovni list KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Status Bulk
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount, Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca KJB0T19W32SB Velik premer dobavljen 19-32
Lastnosti - Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT 32POS WALL MNT SKT Trenutna ocena -