Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T19W32SCL
KJB0T19W32SCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T19W32SCL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T19W32SCL
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2390 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T19W32SCL Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2390 pcs Podatkovni list KJA & KJB Series, MIL-DTL-38999 Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca KJB0T19W32SCL Velik premer dobavljen 19-32
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT Tok - Max / Contact Threaded