Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T21W41AB
KJB0T21W41AB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T21W41AB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T21W41AB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2186 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T21W41AB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2186 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KJB0T21W41AN
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:1988
  • del #:KJB0T21W41AA
  • Proizvajalci:Cannon