Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T21W41AC
KJB0T21W41AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T21W41AC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T21W41AC
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4731 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T21W41AC Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Male Pins Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca KJB0T21W41AC
Velik premer dobavljen 21-41 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT PIN