Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T23F55SEL
KJB0T23F55SEL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23F55SEL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T23F55SEL
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T23F55SEL Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2508 pcs Podatkovni list KJB0T23F55SEL Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Unshielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Silver
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca KJB0T23F55SEL Velik premer dobavljen 23-55
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT Tok - Max / Contact Threaded