Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T23F55SNL
KJB0T23F55SNL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23F55SNL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T23F55SNL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB0T23F55SNL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2316 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
  • del #:KJB0T23G35AA
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT
  • Na zalogi:5784
 RFQ
  • del #:KJB0T23G35AD
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:5546
 RFQ
  • del #:KJB0T23F55SN
  • Opis:CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP