Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB0T23J21AC
KJB0T23J21AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23J21AC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T23J21AC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB0T23J21AC Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5233 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Thermoplastic
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount