Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB0T23J21HC
KJB0T23J21HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB0T23J21HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB0T23J21HC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela KJB0T23J21HC Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4208 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Composite Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold