Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T15W18SAL
KJB6T15W18SAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T15W18SAL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T15W18SAL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5541 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T15W18SAL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5541 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KJB6T15W18PD
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:4788
 RFQ
  • del #:KJB6T15W18SA
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP