Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KJB6T15W18SN
KJB6T15W18SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T15W18SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T15W18SN
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5861 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KJB6T15W18SN Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5861 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold