Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T15W19BC
KJB6T15W19BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T15W19BC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T15W19BC
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5704 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T15W19BC Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali območje - AWG 20
Uporaba Shielded Atributi atributov Environment Resistant
Tip For Female Sockets Smerno usmerjanje Crimp
Zaključek ščita Circular Material školjke, Dokončaj -
Shell Finish Aluminum Alloy Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Status Bulk Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Materialna ocena vnetljivosti - Številka izdelka proizvajalca KJB6T15W19BC
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.266" (32.16mm)