Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T15W19AC
KJB6T15W19AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T15W19AC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T15W19AC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5151 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T15W19AC Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5151 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm)