Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T15W19BA
KJB6T15W19BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T15W19BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T15W19BA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1689 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T15W19BA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1689 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.266" (32.16mm) Vrsta kontakta Crimp