Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KJB6T23W55SCL
KJB6T23W55SCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T23W55SCL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KJB6T23W55SCL
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1795 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KJB6T23W55SCL Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1795 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.750" (44.45mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
  • del #:KJB6T23W55PE
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:4779
 RFQ
 RFQ
  • del #:KJB6T23W55PN
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:5248
  • del #:KJB6T23W55SC
  • Opis:CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP