KJB6T23W55SD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KJB6T23W55SD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | KJB6T23W55SD |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | KJB6T23W55SD | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 973 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Crimp | Ščitenje | Shielded |
| Velikost školjke, MIL | - | Shell Size - Vstavi | 23-55 |
| Shell material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Serija | KJB | Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | D | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 55 | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Threaded |
| natančen opis | 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold | Trenutna ocena | - |